НАШІ НОВИНИ

Результати вступного випробування в 5 клас Наказ про зарахування в 5 клас...
 
 

З метою сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання пошани до культури і традицій українського народу у цей день в НВК «ШЕЛ» проводився Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.

Учні 5, 6 та 7-их груп ( вчителі Васюта Г.Д., Князь О.Б.) прийняли участь у радіодиктанті національної єдності, мета якого - пропагування грамотності.

 

Для кожного народу дорога його мова, а для наших учнів найближча – українська, яку ми повинні любити і шанувати. «Рідна мова дорога людині, як саме життя», – говорить народна мудрість. З метою сприяння усвідомлення значення рідної мови, поглибленням і розширенням знань учнів про виникнення писемності на Україні, розвивання комунікативні здібності учнів, виховування прагнення передати нащадкам наш скарб – українську мову представниками Ради учнівського самоврядування було організовано, під час перерв, перегляд презентацій на теми «Квітни, мово наша рідна», «Моя мова найкраща».тематичні уроки:

 

Цього дня в навчальних групах 5, 6 та 7-их групах проводилися, вчителями-предметниками, тематичні уроки.

 

В усіх групах проведені виховні години: «Вщухає суєта тривога. І в небесах я бачу Бога, і Боже слово на землі» (21 група), «Як парость виноградної лози, плекайте мову» (22 група), «Як парость виноградної лози, плекайте мову» (11 група), «Мово моя барвінкова, диво калинове» (1 група), « Мова в нас єдина і пісня в нас солов’їна » (7 група), «О слово рідне, України слава» (6а група), « Диво калинове – наша рідна мова » (6б група), «Будуймо державу вкраїнського слова» (5а група), «Плекаймо в серці рідну мову» (5б група).