НАШІ НОВИНИ

Запрошуємо Вас на урочистості з нагоди Дня ліцеїста, які розпочнуться о 10:00 год. 30 жовтня 2017 р. у приміщенні Палацу культури ім.

 

grafic olimpiad

Результативність участі в оліміпадах 16-17 н.р.

Беруть активну участь у спортивному житті та гідне представлення навчального закладу на спортивних змаганнях різних рівнів:

- учень 5 групи Томашевський Андріан, призер клубних обласних змаганнях з карате;

- учень 5 групи Капустяк Роман, призер клубних обласних змаганнях з карате;

- учень 5 групи Сидоров Станіслав, призер районних змаганнях з плавання;

- учень 6 групи Кущак Маркіян, призер чемпіонатів Львівської області, України та Європи з карате;

- учень 6 групи Буский Марко, призер чемпіонату Львівської області з карате;

- учень 6 групи Приступа Володимир, призер Всеукраїнського та Міжнародного турнірів з футболу;

- учень 6 групи Сергійчук Павло, призер Всеукраїнського та Міжнародного турнірів з футболу;

- учень 7а групи Анджейчак Марк, призер відкритого кубка Львова, чемпіонату Львівської області, чемпіонату України та Міжнародного турніру з карате;

- учень 7а групи Кравець Павло, призер Міжнародного турніру з шахів;

- учениця 6 групи Іванська Діана, призер обласного турніру з баскетболу;

- учень 7б групи Полікарпов Владислав, призеру обласного змагань з плавання та призеру міського турніру з карате;

- учень 7б групи Верман Олександр, призер чемпіонатів України з футболу та плавання;

- учень 8а групи Філіпов Олександр, призер чемпіонатів Львівської області та України з гірськолижного спорту;

- учень 8б групи Кріп Роман, призер чемпіонатів України та Львівської області з кікбоксингу;

- учень 8б групи Штибель Юрій, призер чемпіонату Львівської області з КіоКушинкай;

- учениця 1 групи Гірман Ірина, призер чемпіонату України з кульової стрільби;

- учень 11 групи Гарник Роман, призер Всеукраїнських змагань з кульової стрільби.

2. Переможці конкурсу «Читців-декламаторів поезії Т.Г.Шевченка, Лесі Українки та сучасних поетів»

2.1. серед учнів 5-7 груп:

-  І місце учениця 5 групи Чип Вікторія;

-  ІІ місце учениця 6 групи Полотнюк Олена;

- ІІІ місце учениця 5 групи Марунин Софія;

- ІІІ місце учениця 6 групи Мосійчук Вікторія;

- ІІІ місце учениця 7б групи Осипчук Христина;

2.2. серед учнів 8-1 груп:             

-  І місце учениця 8а групи Стефанишин Ольга;

-  І місце учениця 8б групи Лесик Софія;

-  І місце учень 1 групи Скаско Василь;

-  ІІ місце учениця 8б групи Михайлович Андріана;

-  ІІ місце учениця 8б групи Андрушків Христина;

-  ІІ місце учениця 1 групи Дзиба Анастасія;

-  ІІ місце учень 1 групи Оліярник Максим;

-  ІІІ місце учениця 8а групи Дмуховська Софія;

-  ІІІ місце учень 8а групи Бойко Назар;

-  ІІІ місце учениця 8б групи Хоцяновська Оксана. 

 

3. Переможці конкурсів приурочених Декаді математики:

-  І місце у шаховому турнірі серед хлопців учень 7а групи Кравець Павло;

-  ІІ місце у шаховому турнірі серед хлопців учень 1 групи Азаров Максим;

- І місце у шаховому турнірі серед дівчат учениця 5 групи Марунин Софія;

- ІІ місце у шаховому турнірі серед дівчат учениця 11 групи Сахно Марія;

-  ІІІ місце у шаховому турнірі серед дівчат учениця 8б групи Хоцяновська Оксана;

- І місце у турнірі складанні головоломки «Кубик-Рубика» учень 1 групи Азаров Максим;

- ІІ місце у турнірі складанні головоломки «Кубик-Рубика» учень 1 групи Драбик Микола;

- ІІІ місце у турнірі складанні головоломки «Кубик-Рубика» учень 7б групи Полікарпов Владислав;

- І місце у турнірі усної лічби серед учнів 5-7 груп учень 7а групи Анджейчак Марк;

- І місце у турнірі усної лічби серед учнів 8-11 груп учень 1 групи Скаско Василь;

- І місце у конкурсі презентацій до 130-річчя українського математика М.Чайковського учні 11 групи Ясниський Мар’ян та Тарапата Сергій;

- І місце у конкурсі стіннівок на тему «Математична цитата» учні 8а групи Маковей Максим, Сойка Юрій, Філіпов Олександр.

 

4. Переможці Всеукраїнських предметних олімпіад, творчих конкурсів та спортивних змагань:

- ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з математики учениця 7а групи Білай Анастасія;

- ІІІ місце у районному фестивалі «Математичний вернісаж» учень 6 групи Носач Назарій;

- І місце у районному та ІІ місце у міському конкурсі учнівських проектів з фізики «Фізика навколо нас» учням 8а групи Демків Юрій, Маковей Максим та учням 8б групи Дідух Богдан, Цапів Максим;

- призер першої міської інтернет-олімпіади з української мови учень 7а групи Анджейчак Марк;

- ІІІ місце у районному конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Таланти твої Україно» в номінації писанкарство учениця 8а групи Дмуховська Софія;

- ІІІ місце у районному конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Таланти твої Україно» в номінації ґердан, вироби з бісеру учениця 7б групи Кривейко Юлія;

- лауреат конкурсу районного фестивалю української мови «Розквітай же слово» у номінації читців поезії учениця 1 групи Полотнюк Василина.

5. Підсумки конкурсу «Ліцеїст року – 2017»:

5.1. серед учнів 7-11 груп

- в номінації «Вдалий старт» учень1 групи Азаров Максим;

- в номінації «Лідер самоврядування» учениця 1 групи Нікельська Ольга;

- в номінації «Прометей науки» учениця 8б групи Михайлович Андріана;

- в номінації «Творчий злет» учениця 8а групи Дмуховська Софія;

5.2. серед учнів 5-6 груп

- в номінації «Природознавець» учень 6 групи Тарапата Орест;

- в номінації «Кращий спортсмен року» учениця 6 групи Боднар Анастасія;

- в номінації «Кращий математик» учень 6 групи Носач Назарій;

- в номінації «Кращий історик» учень 6 групи Стрепко Павло;

- в номінації «Кращий лінгвіст» учениця 6 групи Мосійчук Вікторія;

- в номінації «Кращий літератор» учениця 5 групи Чип Вікторія;

- в номінації «Кращий активіст» учениця 5 групи Марунин Софія;

- в номінації «Творчий злет» учениця 5 групи Яцура Каріна;

- в номінації «Відкриття року» учень 6 групи Носач Назарій;

 

         - «Ліцеїст року» учениця 8б групи Михайлович Андріана.