НАШІ НОВИНИ

Результати вступного випробування в 5 клас Наказ про зарахування в 5 клас...

 19 лютого 2016 року учні НВК ШЕЛ вшановували пам'ять героїв Небесної сотні. Цього дня ми зібралися, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний час ХХІ століття. Було проведено ряд заходів:

  • загальношкільна лінійка «У нашій пам’яті вони назавжди залишилися», яку проводили учні 21 групи;
  • тематичні уроки «Герої нашого часу – патріоти України, єдиної суверенної держави»;
  • оформлено в актовому залі тематичну виставку «Їм у віках судилося безсмертя»;
  • уроки мужності «Майдан. Революція гідності. Герої Небесної сотні», на які було запрошено учасників подій Революції Гідності;
  • учні 5- 7-их груп написали листи до героїв  «Любов до життя», «Герої не вмирають», «Дякуємо тобі герою», «Майданівська зима», «Ми нація, яка буде цвісти завжди», які, разом з малюнками і пам’ятними сувенірами-оберегами зробленими власними руками, передали учасникам АТО   воїну Миколі та воїну Ігорю; 
  • під час перерв учні переглядали короткі відео кліпи, які дали можливість відчути весь трагізм подій зими 2014 року.

Під час усіх зустрічей ми мали можливість подискутувати про теперішню ситуацію у країні та висловити своє бачення щодо Майдану та його лідерів.Від нашого закладу учні подарували воїнам багато екземплярів художньої літератури, яка хоч якось може скрасить їх вільний час.

Наші учні в результаті заходів цього дня переконалися, що українці самі наведуть порядок на своїй землі, а молодь це майбутнє нашої країни. Ті хто зараз за шкільною партою - стануть продовжувачами справи Українських Героїв, виборюючи своє майбутнє.

Україна була, Україна є, Україна завжди буде!

Голова РУС НВК «ШЕЛ»

Полотнюк Василина