НАШІ НОВИНИ

КАРАНТИН

КАРАНТИН

06.06.2017
До уваги батьків! У зв’язку із стабільно високою кількістю учнів, які хворіють на гострі респіраторно вірусні інфекції та ускладненням епідеміологічної ситуації...
 

image3

17 лютого відбулася зустріч учнів 1, 11 та  21  груп нашого навчального закладу з ректором Університету банківської справи, доктором економічних наук, професором, лауреатом міжнародного ордена ім. Луки Пачолі, почесним професором Міжнародного Віденського університету, членом Міжнародного клубу ректорів в Оксфорді, лауреатом премії імені Івана Огієнка в галузі освіти Тамарою Степанівною Смовженко,  директором Львівського інституту Університету банківської справи Вознюком Миколою Андрійовичем,  проректором з навчально-виховної роботи та міжнародного співробітництва Олексієм Олександровичем  Друговим і студентами навчального закладу з яким ми  пов’язані  багаторічною  плідною співпрацею. Біля двох тисяч випускників НВК «ШЕЛ» стали, за час співпраці, студентами цього навчального закладу.  
На цій зустрічі торкнулися питань переваг навчання в Університеті банківської справи, перспективи, що відкриваються перед студентами та можливостями особистісного росту, перспективами отримання дипломів європейського зразка, стажування в Європейських фінансових установах і багато, багато інших. 
«Можливість здобуття подвійних дипломів, практична підготовка, високий рівень фахових знань – все це стає запорукою затребуваності наших випускників на ринку праці. І лише від вашої наполегливості та великого бажання залежить майбутній успіх», - підкреслила Тамара Смовженко  під час зустрічі. Вона розповіла учням, які можливості дає ВУЗ  активним та талановитим студентам, як проявити свої здібності і досягнути успіху. Відповіла на ряд питань учнів, які в першу чергу стосувалися можливостей працевлаштування після навчання, успішності у житті.
Директор Львівського інституту УБС Микола Вознюк розповів школярам про умови навчання та можливості самореалізації, ознайомив з рівнем навчально-матеріального забезпечення, рівнем викладачів інституту. Також ліцеїсти мали змогу детально ознайомитися з міжнародними програмами співпраці з європейськими університетами, про це їм розповідав проректор з навчально-виховної роботи та міжнародного співробітництва Олексій Другов, а студентка УБС Люба Юрчишин розповіла їм про переваги навчання за програмою подвійного диплому у Краківському економічному університеті. Загалом, ліцеїсти мали змогу з перших вуст отримати відповіді на усі питання, які постають перед майбутніми абітурієнтами.
Заступник директора НВК «ШЕЛ»
Маковей І.В.
 
 

image3