НАШІ НОВИНИ

Результати вступного випробування в 5 клас Наказ про зарахування в 5 клас...
 

image3

17 лютого відбулася зустріч учнів 1, 11 та  21  груп нашого навчального закладу з ректором Університету банківської справи, доктором економічних наук, професором, лауреатом міжнародного ордена ім. Луки Пачолі, почесним професором Міжнародного Віденського університету, членом Міжнародного клубу ректорів в Оксфорді, лауреатом премії імені Івана Огієнка в галузі освіти Тамарою Степанівною Смовженко,  директором Львівського інституту Університету банківської справи Вознюком Миколою Андрійовичем,  проректором з навчально-виховної роботи та міжнародного співробітництва Олексієм Олександровичем  Друговим і студентами навчального закладу з яким ми  пов’язані  багаторічною  плідною співпрацею. Біля двох тисяч випускників НВК «ШЕЛ» стали, за час співпраці, студентами цього навчального закладу.  
На цій зустрічі торкнулися питань переваг навчання в Університеті банківської справи, перспективи, що відкриваються перед студентами та можливостями особистісного росту, перспективами отримання дипломів європейського зразка, стажування в Європейських фінансових установах і багато, багато інших. 
«Можливість здобуття подвійних дипломів, практична підготовка, високий рівень фахових знань – все це стає запорукою затребуваності наших випускників на ринку праці. І лише від вашої наполегливості та великого бажання залежить майбутній успіх», - підкреслила Тамара Смовженко  під час зустрічі. Вона розповіла учням, які можливості дає ВУЗ  активним та талановитим студентам, як проявити свої здібності і досягнути успіху. Відповіла на ряд питань учнів, які в першу чергу стосувалися можливостей працевлаштування після навчання, успішності у житті.
Директор Львівського інституту УБС Микола Вознюк розповів школярам про умови навчання та можливості самореалізації, ознайомив з рівнем навчально-матеріального забезпечення, рівнем викладачів інституту. Також ліцеїсти мали змогу детально ознайомитися з міжнародними програмами співпраці з європейськими університетами, про це їм розповідав проректор з навчально-виховної роботи та міжнародного співробітництва Олексій Другов, а студентка УБС Люба Юрчишин розповіла їм про переваги навчання за програмою подвійного диплому у Краківському економічному університеті. Загалом, ліцеїсти мали змогу з перших вуст отримати відповіді на усі питання, які постають перед майбутніми абітурієнтами.
Заступник директора НВК «ШЕЛ»
Маковей І.В.
 
 

image3