Шановні відвідувачі!
   Ми раді Вас вітати на сторінках сайту нашого навчального закладу. Проте, враховуючи рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол позапланового засідання від 11.03.2020р. № 5), на виконання наказу управління освіти ДГП ЛМР від 11.03.2020р № 140р «Про тимчасове припинення освітнього процесу у закладах загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти всіх типів і форм власності м. Львова», з метою запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції Covid-19 у нашому навчальному закладі призупинено освітній процес з 12.03.2020 до 03.04.2020.

У зв’язку з цим подальша освітня діяльність буде здійснюватися з використанням технологій дистанційного навчання та врахуванням можливостей наявних гаджетів. Домашнє завдання для учнів нашого навчального закладу скеровано через мережі Viber, Whats App чи іншим способом за домовленістю з вчителями.

Додатково надаємо ці завдання на нашій сторінці: Учителі використовуватимуть наступні ресурси дистанційного навчання:

1. Он-лайн ресурси: http:// naurok.com.ua, https://learning.ua, Google Class Room та інші інструменти і сервіси Google

2. он-лайн платформ MyEnglishLab, https://padlet.com. у 7,8 та двох десятих класах

3. Організовується проведення відеоконференцій та відеоуроків за допомогою програмного забезпечення Skype, а також зібрано і надіслано учням і вчителям посилання учням на веб-ресурси з відео- та аудіозаписами лекцій та семінарів. Засіб для групових конференцій Zoom.us

4. Забезпечення консультування учнів з використанням можливостей наявних у них гаджетів, програмних засобів Viber, Skype, Telegram та Інтернет-листування за допомогою електронної пошти.

5. Он-лайн тестування по мірі створення.

 Домашнє завдання на період з 12.03 по 03.04: 

5 група завдання

6 група завдання

7 група завдання

8 група завдання

1 група завдання

11 група завдання

12 група завдання

21 група завдання

22 група завдання