Шановні батьки та ліцеїсти!
    Дуже добре розумію Ваші переживання в ці дні і за здоров’я дітей, і за результати ЗНО, але хочу полегшити цю ситуацію хоча б тим, що залежить від нас. Наші діти, за їх бажанням, можуть не складати державну підсумкову атестацію (ДПА), а можуть прийняти рішення її складати. Ні одне, ні інше рішення ніяким чином не відобразиться на результатах їх навчання. Учні, які претендують на нагородження медалями, отримають відповідну нагороду, навіть якщо не складатимуть ДПА. Лише у Свідоцтві про повну загальну середню освіт у частині ДПА буде запис звільнений/звільнена. Випускники, рішення за Вами. Ви це можете зробити з 14.00 год. 24.06.2020 року по 18.00 год 30.06.2020 року шляхом написання заяви, зразок якої надсилаємо Вам, і представлення її в НВК «ШЕЛ у цей же час.
Директору НВК «ШЕЛ» Шереметі І.В.
 
 

 

Директору НВК «ШЕЛ»
Шереметі І.В.
учня (учениці) 21 (22) групи
Прізвище, ім’я, по батькові
Заява
Я, прізвище ім’я по батькові, інформований/інформована про те, що відповідно до Закону України «Про внесення змін деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019-2020 навчального року» можу бути звільнена від проходження ДПА чи пройти його у формі ЗНО за власним бажанням.
Варіант1: Даною заявою підтверджую своє бажання проходити ДПА.
Варіант2: Даною заявою підтверджую, що хочу бути звільнений (звільнена) від проходження ДПА.
ДАТА [ 24.06.2020р.]                                                                                                                                                                           Підпис (Прізвище та ініціали)