За ними майбутнє
     За результатами навчально-виховної роботи в І семестрі 2019-2020 н.р., було відзначено участь учнів НВК «ШЕЛ» у Всеукраїнських предметних олімпіадах, творчих конкурсах, спортивних змаганнях.

1.Переможці ІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіад:

- Анжейчак Марк Олександрович, учень 11 групи - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з фізики, ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з англійської мови та І місце у ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови та літератури;

- Михайлович Андріана Романівна, учениця 22 групи -  І місце у ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Т.Г. Шевченка,  ІІ місце у ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика,  ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови та літератури;

- Вархоляк Юрій Орестович, учень 21 групи - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з англійської мови;

- Залужна Анастасія Андріївна, учениця 6 групи - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з математики;

- Білас Катерина Данилівна, учениця 7 групи - І місце у ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Т.Г. Шевченка;

- Гірман Ольга Ярославівна, учениця 1 групи -  ІІ місце у ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Т.Г. Шевченка, І місце у ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з англійської мови;

 

- Чип Вікторія Ігорівна, учениця 8 групи -  ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з англійської мови;

- Синиця Петро Михайлович, учень 7 групи - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з математики;

- Дзиба Дарина Андріївна, учениця 1 групи - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з математики, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з інформаційних технологій;

 

- Капустяк Роман Миколайович, учень 8 групи - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з математики, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з фізики;

- Дідух Богдан Михайлович, учень 22 групи - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з математики, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з фізики;

- Заміський Данило Миколайович, учень 12 групи -  І місце у ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з математики;

- Бакун Павло, учень 12 групи - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з інформаційних технологій.

2. Оголосили подяку НВК «Інженерно-економічна школа – Львівський економічний ліцей» - за перемогу у четвертому етапі гри «Що? Де? Коли?» «ШПІЛЬ 2019-2020» серед учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти м.Львова у складі:

учениці 12 групи Бобко Анастасії,

учениці 12 групи Осипчук Христині,

учениці 1 групи Дзибі Дарині,

учня  1 групи Носача Назарія,

учениці 1 групи Станчак Емілії,

учениці 1 групи Вовк Софії,

учениці 1 групи Банацької Катерини,

учениці 1 групи Гіпман Ольги.

вчителя фізики Михальчук Уляну Іванівну,

вчителю фізичної культури Процику Ігорю Володимировичу.