«Ну, що ж поганого у комп’ютерних іграх?» — запитують батьки. І дійсно, деякі комп’ютерні ігри розвивають у дитини швидкість реакції, пам’ять і увагу, логічне мислення, зорово-моторну координацію, дрібну моторику рук. Виконуючи веселі ігрові завдання дитина вчиться аналітично мислити у нестандартних ситуаціях.

Але якщо не дотримуватись режиму(не обмежувати час з гаджетами), то з часом: привіт, залежність… Такий вплив від гаджетів вчені прирівняли до алкоголізму і наркоманії.

❓Що ж робити?

- Розкажіть дітям про телефонну залежність та її наслідки. Кращим рішенням буде — обмежити час перебування, встановивши чіткі й зрозумілі правила: 1,5-2 год. в будні і 3 год. у вихідні дні.

- Має сенс звернути увагу на те скільки часу дорослі в сім’ї проводять у телефоні. Якщо ви самі при кожному зручному випадку гортає соцмережі, важко переконати дитину в тому, що є більш цікаві заняття. Можна пройти тест на інтернет-залежність усім членам сім’ї, а також ввести час обмежень, які будуть поширюватися на усіх, наприклад заборонити телефон за обіднім столом, або за годину до відходу до сну.

- Залучайте дитину до секцій, гуртків, різноманітних курсів- це стане хорошою альтернативою ігор в гаджетах.

- Більше говоріть з дитиною, проводьте час разом.

7 мультфільмів для школярів про інтернет-залежність