НАШІ НОВИНИ

Результати вступного випробування в 5 клас Наказ про зарахування в 5 клас...

В червні 2011р. на семінарі з підготовки зустрічі учнівської молоді представники трьох шкіл зустрілися в м.Вонгровець, Польща, де було складено план першої зустрічі учнів трьох країн. Після вдалого початку в квітні 2012р. ідея співпраці шкіл розширилася, цікавою стала можливість обміну досвідом серед педагогічних працівників. В листопаді 2011 в м. Вонгровець відбувалася конференція для вчителів іноземних мов, на яку були запрошені і вчителі ліцею.

В квітні 2013р. відбулася чергова зустріч молоді, нами були враховані всі помилки попередньої зустрічі, тож цього року все було на вищому рівні, результат не забарився, діти прагнуть організувати зустріч з своїми новими друзями з Польщі та Німеччини в найближчий час.

У вересні 2013р. відбулася зустріч педагогічних працівників – представників польської школи з учнями та педагогічним колективом Ліцею.Результатом стало підписання угоди про співпрацю двох наших навчальних закладів.

Сьогодні ми готуємося до чергової зустрічі молоді в європейському – молодіжному центрі зустрічі молоді в Крижові. Надіємося, що програма буде цікава для кожного учня як з України, так і з Польщі та Німеччини. 

 

View the embedded image gallery online at:
http://shel.lviv.ua/mignarodna-dialnist/68-2014#sigFreeId1ebeb1a20f
.