НАШІ НОВИНИ

Результати вступного випробування в 5 клас Наказ про зарахування в 5 клас...
 
  2 березня 2018 р. у стінах НВК «ШЕЛ» відбулася зустріч ліцеїстів з Ігорем Калинцем.

У середу, 13 грудня, у НВК "ШЕЛ" відбулася акція милосердя для підтримки дітей-сиріт та бійців АТО – ярмарок "Домашні смаколики".  

Щороку Україна прихиляє коліна перед мільйонами жертв Голодомору. І завжди щемить, тужить зранене серце, котиться пекуча сльоза скорботи у роз’ятрене тіло Матері.

…Несла свій хрест мовчазна Україна, але не стала в скруті на коліна, хоча й звірячий був над нею суд – такими словами розпочався вечір-реквієм «Пам’ять серця».

View the embedded image gallery online at:
http://shel.lviv.ua/oholoshennia/zakhody#sigFreeId87e34329d9

21 листопада учні 11 групи з куратором Петрів Наталею Володимирівною, підготували лінійку до Дня Гідності. Вдало передали настрій лінійки, закликали до рішучих дій щодо змін в країні. Учні намагалися зосередити увагу на важливих подіях Майдану, про які не можна забувати!

Закінчили лінійку хвилиною мовчання і виконанням Гімну України.

View the embedded image gallery online at:
http://shel.lviv.ua/oholoshennia/zakhody#sigFreeId43489cc887

Дорогі учні, шановні батьки, учителі!

Ось і пролунав 1 дзвоник. В стінах "Інженерно-економічної школи - Львівського економічного ліцею" відбувся перший урок для 5-ої групи та останній перший урок для 21  на патріотичну тему.

Щирі вітання всім з початком 2017-2018 навчального року! Бажаємо, щоб у цьому навчальному році Ваші здібності, старання та наполегливість стали запорукою нових визначних досягнень. Здоров'я міцного, миру та злагоди!

 

View the embedded image gallery online at:
http://shel.lviv.ua/oholoshennia/zakhody#sigFreeIdf589451f65

 

Благословенна хай буде година,

І тая хата, і село,

Що Україні принесло

Найбільшого з великих Сина,

Благословенна, - такими словами Богдана Лепкого розкачалося вшанування пам’яті Тараса Шевченка.  Літературна композиція розкрила велич генія, а інсценізація «Тополі» - невмирущість Кобзаревого слова.

 

 

View the embedded image gallery online at:
http://shel.lviv.ua/oholoshennia/zakhody#sigFreeId625ab4ccf3

 

Слава Богу, добрі люди!

З Вифлиєму ми ідемо,

І, ступаючи усюди,

Звістку радісну несемо.

Такими словами повідомив Звіздар усіх ліцеїстів про продовження Різдвяних святкувань і закликав учасників вертепу ( учнів 8Б групи) до чарівного дійства – народження маленького Ісуса. Колядки, віншування, дарунки трьох царів та пастушків, жарти Сари, Мошка і дивовижних чортенят – веселили глядачів і заставляли задуматись над тим, що на Землі повинні панувати Добро, Мир і Любов.

 

View the embedded image gallery online at:
http://shel.lviv.ua/oholoshennia/zakhody#sigFreeIdc778ca7680

 

У п'ятницю, 16 грудня, у НВК "ШЕЛ" відбулася акція милосердя для підтримки дітей-сиріт – ярмарок "Домашні смаколики".  

 

 

Шановні вчителі, учні, батьки та випускники!

Вітаємо з ювілейною датою – 20-ти річчям нашого закладу!

 

Наша п'ята група такі маленькі , але такі креативні і творчі діти 

Семінар з фінансової грамотності

 

 

 

Іноземна «NON-STOP»

З 15 до 19 лютого у нас проходив Тиждень іноземних мов. Розпочався він ранковою лінійкою у понеділок, на якій учні 7А групи представляли різні професії і розповідали про важливість знання англійської мови у тій чи іншій сфері.

image3

 
17 лютого відбулася зустріч учнів 1, 11 та  21  груп нашого навчального закладу з ректором Університету банківської справи, доктором економічних наук, професором, лауреатом міжнародного ордена ім. Луки Пачолі, почесним професором Міжнародного Віденського університету, членом Міжнародного клубу ректорів в Оксфорді, лауреатом премії імені Івана Огієнка в галузі освіти Тамарою Степанівною Смовженко
 

Герої не вмирають…Просто йдуть…

Події Революції Гідності лютого 2014 року в історії українського народу вкарбувалися настільки глибоко, що їх звідтіля не вирубаєш ні сокирою, ні російською пропагандою. Хоч раз пройшовши вулицею Грушевського, Інститутською чи Хрещатиком у Києві чи площею біля пам'ятника Т.Г.Шевченка розумієш, що пам'ять про Героїв народу, які віддали своє життя за наше майбутнє, за перемогу людей над державним бандитизмом, за можливість мати вільне, демократичне, європейське життя буде жити вічно.

 

image3

2016 рік оголошений Роком Милосердя.

«Дзвони національної пам’яті»

Зроніть сльозу. Бо не мали сліз.

Заплачте разом, а не наодинці.

Зроніть сльозу за тими, хто не зріс,

Що мали гордо зватись – українці.

Ніна ВИНОГРАДСЬКА,

з поеми «Голодомор»