НАШІ НОВИНИ

Результати вступного випробування в 5 клас Наказ про зарахування в 5 клас...

Шановні батьки!

       Згідно постанови Міністерства охорони здоров’я України, в інтересах здоров’я Вашої дитини, в канікулярний період (червень-серпень 2018 р.) просимо обов’язково пройти Вашій дитині (в 11р., 14р., 15р., 16р., і 17р.) і всім новоприбулим дітям профілактичний медичний огляд у поліклініці, за місцем спостереженням Вашої дитини.

На 01.09.18р. просимо здати у медпункт НВК "ШЕЛ" або кураторам груп медичну довідку форми № 086-1/о – «Довідка учня загально-освітнього профілактичного огляду» їз зазначеною групою для занять фізкультурою.

З повагою адміністрація НВК «ШЕЛ»

 

Шановні батьки!

Запрошуємо Вас на традиційний захід «День сімейного дозвілля»,

який відбудеться 05 травня 2018 р. о 09:30 год. 

у приміщенні навчального корпусу Львівського інституту Університету банківської справи за адресою:

вул. Жовківська, 53

З повагою адміністрація НВК «ШЕЛ»

 

6 березня 2018 року в приміщенні районного БДЮТ відбувся районний конкурс з образотворчого  мистецтва «Таланти твої, Україно». В номінації "Живопис" Яцура Каріна здобула І місце.

Вітаємо переможця!
 
 
 
 
 

  

 

 

 4 лютого 2018 року на базі філологічного факультету ЛНУ ім.Івана Франка відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури. Призером олімпіади стала учениця 1 Б групи Михайлович Андріана - ІІІ місце.

Вітаємо переможця!

 

 

 

 20 січня 2018 року на базі механіко-математичного факультету ЛНУ ім.Івана Франка відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з математики. Призером олімпіади став учень 7 групи Стрепко Павло - ІІ місце.

Вітаємо переможця!

 

 

 

Дочірні категорії