УВАГА!
  Запрошуємо батьків на батьківські збори   

 4 лютого 2018 року на базі філологічного факультету ЛНУ ім.Івана Франка відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури. Призером олімпіади стала учениця 1 Б групи Михайлович Андріана - ІІІ місце.

Вітаємо переможця!

 

 

 

 20 січня 2018 року на базі механіко-математичного факультету ЛНУ ім.Івана Франка відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з математики. Призером олімпіади став учень 7 групи Стрепко Павло - ІІ місце.

Вітаємо переможця!

 

 

 

6 березня 2018 року в приміщенні районного БДЮТ відбувся районний конкурс з образотворчого  мистецтва «Таланти твої, Україно». В номінації "Живопис" Яцура Каріна здобула І місце.

Вітаємо переможця!
 
 
 
 
 

  

 

 

НАШІ НОВИНИ

ВІТАННЯ

Дорогі випускники! Найдоросліші ліцеїсти!
   30 жовтня – найвеличніший день у житті НВК «ШЕЛ» та й у кожного з вас особисто. Шість років тому ви, стоячи під синьо-жовтим прапором України і чорно-зеленим прапором ліцею, давали обіцянку бути чесними, правдивими, любити й шанувати символи й примножувати традиції нашого навчального закладу, бути вірними синами й доньками своєї Вітчизни і свого народу. Саме в цей день ви усвідомлено визнали, що «обрали свій шлях до нового життя, хоч він дуже важкий і тернистий». Щодня, щороку впродовж усього часу навчання ви доводили, що гідні звання Ліцеїста своїми успіхами в навчанні, перемогами в олімпіадах, конкурсах, змаганнях, у РУС.
Директору НВК «ШЕЛ» Шереметі І.В.