УВАГА!
  Запрошуємо батьків на батьківські збори   

 4 лютого 2018 року на базі філологічного факультету ЛНУ ім.Івана Франка відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури. Призером олімпіади стала учениця 1 Б групи Михайлович Андріана - ІІІ місце.

Вітаємо переможця!

 

 

 

 20 січня 2018 року на базі механіко-математичного факультету ЛНУ ім.Івана Франка відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з математики. Призером олімпіади став учень 7 групи Стрепко Павло - ІІ місце.

Вітаємо переможця!

 

 

 

6 березня 2018 року в приміщенні районного БДЮТ відбувся районний конкурс з образотворчого  мистецтва «Таланти твої, Україно». В номінації "Живопис" Яцура Каріна здобула І місце.

Вітаємо переможця!
 
 
 
 
 

  

 

 

НАШІ НОВИНИ

КАРАНТИН

Шановні відвідувачі!
   Ми раді Вас вітати на сторінках сайту нашого навчального закладу. Проте, враховуючи рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол позапланового засідання від 11.03.2020р. № 5), на виконання наказу управління освіти ДГП ЛМР від 11.03.2020р № 140р «Про тимчасове припинення освітнього процесу у закладах загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти всіх типів і форм власності м. Львова», з метою запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції Covid-19 у нашому навчальному закладі призупинено освітній процес з 12.03.2020 до 03.04.2020.