УВАГА!
  Запрошуємо батьків на батьківські збори   

 4 лютого 2018 року на базі філологічного факультету ЛНУ ім.Івана Франка відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури. Призером олімпіади стала учениця 1 Б групи Михайлович Андріана - ІІІ місце.

Вітаємо переможця!

 

 

 

 20 січня 2018 року на базі механіко-математичного факультету ЛНУ ім.Івана Франка відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з математики. Призером олімпіади став учень 7 групи Стрепко Павло - ІІ місце.

Вітаємо переможця!

 

 

 

6 березня 2018 року в приміщенні районного БДЮТ відбувся районний конкурс з образотворчого  мистецтва «Таланти твої, Україно». В номінації "Живопис" Яцура Каріна здобула І місце.

Вітаємо переможця!
 
 
 
 
 

  

 

 

НАШІ НОВИНИ

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ ТА ВИПУСКНИКІВ 2020 РОКУ

Шановні батьки та ліцеїсти!
    Дуже добре розумію Ваші переживання в ці дні і за здоров’я дітей, і за результати ЗНО, але хочу полегшити цю ситуацію хоча б тим, що залежить від нас. Наші діти, за їх бажанням, можуть не складати державну підсумкову атестацію (ДПА), а можуть прийняти рішення її складати. Ні одне, ні інше рішення ніяким чином не відобразиться на результатах їх навчання. Учні, які претендують на нагородження медалями, отримають відповідну нагороду, навіть якщо не складатимуть ДПА. Лише у Свідоцтві про повну загальну середню освіт у частині ДПА буде запис звільнений/звільнена. Випускники, рішення за Вами. Ви це можете зробити з 14.00 год. 24.06.2020 року по 18.00 год 30.06.2020 року шляхом написання заяви, зразок якої надсилаємо Вам, і представлення її в НВК «ШЕЛ у цей же час.
Директору НВК «ШЕЛ» Шереметі І.В.