НАШІ НОВИНИ

До уваги батьків,учнів та педагогічних працівників НВК «ШЕЛ»! 25 вересня 2018 року о 18:00 год. в приміщенні актового залу НВК «ШЕЛ»...
До уваги батьків,учнів та педагогічних працівників НВК «ШЕЛ»!
25 вересня 2018 року о 18:00 год. в приміщенні актового залу НВК «ШЕЛ» відбудеться загальноліцейська конференція на якій будуть розглядатися  наступні питання:
1.Обрання голови батьківського самоврядування.
2. Про вибір претендентів від НВК «ШЕЛ» для участі у другому етапі у програми «Успішний педагог» на 2018 рік.

 

Шановні батьки!

       Згідно постанови Міністерства охорони здоров’я України, в інтересах здоров’я Вашої дитини, в канікулярний період (червень-серпень 2018 р.) просимо обов’язково пройти Вашій дитині (в 11р., 14р., 15р., 16р., і 17р.) і всім новоприбулим дітям профілактичний медичний огляд у поліклініці, за місцем спостереженням Вашої дитини.

На 01.09.18р. просимо здати у медпункт НВК "ШЕЛ" або кураторам груп медичну довідку форми № 086-1/о – «Довідка учня загально-освітнього профілактичного огляду» їз зазначеною групою для занять фізкультурою.

З повагою адміністрація НВК «ШЕЛ»

 

6 березня 2018 року в приміщенні районного БДЮТ відбувся районний конкурс з образотворчого  мистецтва «Таланти твої, Україно». В номінації "Живопис" Яцура Каріна здобула І місце.

Вітаємо переможця!
 
 
 
 
 

  

 

 

 4 лютого 2018 року на базі філологічного факультету ЛНУ ім.Івана Франка відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури. Призером олімпіади стала учениця 1 Б групи Михайлович Андріана - ІІІ місце.

Вітаємо переможця!

 

 

 

 20 січня 2018 року на базі механіко-математичного факультету ЛНУ ім.Івана Франка відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з математики. Призером олімпіади став учень 7 групи Стрепко Павло - ІІ місце.

Вітаємо переможця!

 

 

 

Дочірні категорії